ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА
13 бер. 2023
![](/uploads/org4494/news_1678705061_.jpg)
На відкритому засіданні МК з професій будівельного, сільськогосподарського профілю та електрогазозварників (голова МК Тетяна Сажієнко)колеги ділилися планами щодо профорієнтаційних заходів.
Старший майстер Жанна Лужна, провела аналіз минулорічної профорієнтаційної роботи та результативність проведення заходів.
Майстер в/н Ніна Мигаль запропонувала провести сучасний майстер – класу з професії «Монтажник систем утеплення будівель».
Викладач професійно – теоретичної підготовки Тетяна Сажієнко прозвітувала про результати ПКА в групі 27з професії «Монтажник систем утеплення будівель».