ПРОЙДЕНО ЩЕ ОДИН КРОК ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ.
28 квіт. 2023
![](/uploads/org4494/news_1682679217_.jpg)
Успішно відпрацювавши виробничу практику, здобувачі освіти Державного навчального закладу « Професійно – технічне училище № 40 м. Новоукраїнка» , що навчаються за професією «Кухар», виконали кваліфікаційну пробну роботу, склали поетапну атестацію на присвоєння робітничої кваліфікації «Кухар- 4розряду».
Учні продемонстрували паростки цікавих ідей, здатність до самостійної роботи з обраної професії, уміння і навички виконувати складні виробничі завдання.