«МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я – ОСНОВНА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ»
27 вер. 2023
![](/uploads/org4494/news_1695813681_.jpg)
25 вересня в закладі освіти практичним психологом проведено захід з учнями I- курсу «МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я – ОСНОВНА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ».
Здобувачі освіти вчилися розпізнавати свої емоції та опановувати страх, тривогу, агресію. Виконання вправ та технік навчили вмінню заспокоїтися, почуватися впевненими, справлятися з своїми почутями. Учні вчилися вивільняти агресію, сум, долати поганий настрій та тривогу. Поєднання рухливої активності та виконання вправ створили атмосферу позитиву та гарного настрою.