КУЛІНАРІЯ – ЦЕ МИСТЕЦТВО
17 жовт. 2023
![](/uploads/org4494/news_1697541323_.jpg)
З 16 жовтня 2023 року в ДНЗ «ПТУ №40 м.Новоукраїнка» розпочався тиждень з професії «Кухар; кондитер».
Викладач Тетяна Голуб та майстер виробничого навчання Тетяна Лебідь провели віртуальну подорож професією «Кухар; кондитер» де здобувачі освіти мали унікальну можливість не тільки «потрапити» до виробничих приміщень різних закладів громадського харчування, а також побачити роботу кухарів, ознайомилися з історією закладів, дізналися про їх роботу та можливості.
На майстер-класі «Солодка ніжність» здобувачі освіти разом з майстром виробничого навчання Маргаритою Пастернак готували зефір в асортименті.